Pomysł na jesienną randkę

Jesienna aura może być przygnębiająca, aby zapobiec chandrze wybierzcie się na randkę. Najlepszym sposobem na spędzenie jesiennego dnia jest spacer. Złapcie się za ręce i wyruszcie w mini podróż po ulubionych uliczkach. Wszechobecne, opadające złote liście stworzą niesamowicie romantyczną atmosferę, której nie należy zaprzepaścić. Może nieopodal jest mały stawik? Wybierzcie się, żeby razem karmić kaczki. Wspólne obserwowanie zwierząt pogłębia więź pomiędzy ludźmi, dlatego idealnie sprawdzi się także wycieczka do zoo. Jeśli pogoda nie dopisuje, zaplanujcie randkę w kinie. Romantyczna komedia rozpromieni ponury nastrój, który narzuca ta często depresyjna pora roku. Jeśli nie lubicie oglądać filmów, wybierzcie się do kawiarni. Interesująca rozmowa przy pysznej kawie z pewnością rozgrzeje wasze uczucia. 

Zaręczyny jesienią

Idealna randka powinna uszczęśliwić obu zakochanych. A chyba nic nie przynosi tyle szczęścia, co zaręczyny. Jeśli chcesz, aby wasze jesienne wyjście skończyło się niemalże filmowym happy-endem, oświadcz się! Charakterystyczna dla tej szczególnej pory roku złota kolorystyka, doda waszemu momentowi bajecznej atmosfery. Uklęknij przed swoją wybranką w otoczeniu natury. Podkreśl wyjątkowy klimat zapalonymi świecami i romantycznym bukietem. Zadbaj aby twoja stylizacja wpisywała się w uroczysty charakter oświadczyn, a przede wszystkim nie zapomnij o idealnym pierścionku zaręczynowym. Powinien on zostać wybrany na podstawie preferencji twojej drugiej połówki, w końcu to jej dłoń będzie z dumą prezentowała wizytówkę narzeczonej.

Biżuteria modna jesienią 

Spadające temperatury wymuszają na nas dobór odpowiednio ciepłej odzieży. Dodatki, które świetnie skomponują się z grubymi materiałami powinny być kontrastowe. Z tego względu jesienią należy sięgać po cienkie, delikatne łańcuszki. Mogą one zawierać zawieszki z barwnymi kamieniami szlachetnymi, takimi jak szmaragd, szafir czy bursztyn. Nie zapomnijmy o najpopularniejszym kruszcu, klasyczne, żółte złoto idealnie wpisuje się w jesienny nastrój.