Jak wybrać miejsce na zaręczyny?

Idealne zaręczyny to nie tylko świetnie dopasowany pierścionek zaręczynowy, ale także odpowiednia lokalizacja. Aby pokazać swojej ukochanej, jak bardzo ci na niej zależy, postaraj się wybrać takie miejsce, które dla was coś znaczy. Może być to na przykład park, w którym byliście na pierwszej randce.  Czar wspomnień, który otoczy was zaraz po przyjeździe stworzy niesamowitą atmosferę, nasilającą się w momencie uklęknięcia. Decydujące “tak” stanie się już jedynie formalnością, ponieważ wzruszenie związane z przypomnieniem sobie początków waszego związku absolutnie rozczuli ukochaną. Kolejną cudowną propozycją jest wyjazd do miejsca, o którym marzy twoja druga połówka. Może być to jakiś ciepły zakątek świata lub kraj owiany wieczną zimą. Możliwości są nieskończone, wystarczy tylko odrobina kreatywności i wsłuchiwanie się w potrzeby ukochanej. W wyborze kieruj się sercem, to ono pokaże ci prawidłowe rozwiązanie. 

Oświadczyny w ruinach zamku

Jeśli daleka podróż jest poza twoim budżetem, poszukaj w swojej okolicy jakichś malowniczych miejsc. Idealne okażą się na przykład ruiny zamku. Puść wodze fantazji i z tej cudownej okazji, pozwól swojej ukochanej poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Wynajmij w tajemnicy fotografa, który zrobi wam zdjęcia podczas tak przełomowego momentu. Piękna para emanująca szczęściem, zapierające dech w piersiach widoki i błyszczący pierścionek zaręczynowy, czy można chcieć czegoś więcej od życia? Zdjęcia wykonane podczas zaręczynowej sesji staną się waszymi ulubionymi na długi czas, z pewnością nie raz wrócicie do nich z łezką w oku. 

Czy oświadczyny muszą być niespodzianką?

Chociaż przyjęło się, że moment zaręczyn jest niespodziewany dla drugiej połówki, niektóre pary postępują inaczej. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia zaręczynowego, na którym w obecności zaproszonych gości, zakochani stają się narzeczeństwem. To cudowne wydarzenie przypominać może małe wesele, jednak stanowi jedynie zalążek prawdziwego święta miłości.