Co sprezentować na rocznicę ślubu?

Wszystkie rocznice są jednakowo ważne – każda kolejna tak samo, co ta poprzednia. W końcu każdy rok spędzony w szczęśliwym małżeństwie, pełnym pięknych wspomnień, poznawania się i wspierania, to zdecydowanie dobry powód do celebracji. Niezależnie od tego, czy jest to rocznica Twoja, przyjaciół, czy kogoś z rodziny, należy uświęcić ją unikatowym prezentem. Jeżeli zastanawiasz się nad odpowiednim wyborem – kwiaty, dobrej jakości czekolada, dobry alkohol czy biżuteria będą zawsze dobrym wyborem. Zwłaszcza te ze spersonalizowanymi wiadomościami – grawerunkiem, który zawiera ważny cytat, imię, czy datę.

Biżuteria dla niej

Wybór podarunku dla kobiety to naprawdę prosta sprawa – zwłaszcza jeśli zna się gust swojej wybranki. Perfumy, bukiet róż czy biżuteria, to coś czemu nie oprze się żadna z pań. Po kilku latach małżeństwa już na pewno wiesz co ona lubi najbardziej. W końcu sam dokonałeś zakupu pierścionka zaręczynowego, wybieraliście wspólnie obrączki – wiesz jakiego rozmiaru, kamienia szlachetnego, czy stylu szukać. W zależności od tego, którą rocznicę obchodzicie – postaraj się aby prezent dotyczył jej symboliki. Biżuteria, która ma tyle kamieni szlachetnych, ile lat, spędziliście razem stanie się wspomnieniem, pamiątką i medalionem szczęścia! Bardzo pięknym pomysłem jest dodawanie do obrączek ślubnych wybranych kamieni szlachetnych w każdą rocznicę małżeństwa – mogą być różne lub jednakowe – decyzja należy do was!

Biżuteria dla niego

Wybór biżuterii dla mężczyzny może być trochę trudniejszy niż w przypadku zakupu prezentu dla kobiety. Nie każdy z facetów w ogóle lubi nosić biżuterię lub jeszcze się do niej nie przekonał przez to, że wcześniej sam nie posiadał żadnej ozdoby w tym stylu. Dlatego przed zakupem należy upewnić się co byłoby dobre na początek. Najbardziej popularnymi wśród mężczyzn elementami biżuterii są na przykład skórzane bransoletki, nieśmiertelnik  czy łańcuszki ze srebra bądź złota. Dla bardziej elegantów salonu jubilerskie skrywają w swojej ofercie sygnety bądź spinki do mankietów – oryginalne, ozdobione szlachetnym kamieniem lub inicjałami. Bransoletka na sznurku, taka sama dla obu małżonków symbolizuje trwałą miłość w codziennym wydaniu! Czego chcieć więcej?